Kasetony świetlne – Jedna z bardziej popularnych form reklamy świetlnej. Kasetony świetlne wykonujemy począwszy od tych najprostszych które składają się z profilu aluminiowego kasetonowego w którego wsuwana jest płyta plexi do podświetleń z wyklejoną grafiką na folii translucentnej lub folią barwną wycinaną na ploterze dedykowaną dla kasetonów podświetlanych, jak również kasetony bardziej złożone wykonane np. w całości z płyty dibond z wyfrezowanymi literami, znakami lub miejscami na grafiki, które podklejone są od wewnątrz płytą plexi do podświetleń dzięki czemu uzyskujemy bardzo ciekawy oraz ekskluzywny efekt świecenia wyłącznie wyfrezowanych wcześniej miejsc.

Szyldy, tablice - Prosta forma reklamy sprawdzająca się w każdym miejscu. Szyldy oraz tablice reklamowe/informacyjne wykonujemy standardowo na płycie dibond 3 mm w dowolnym rozmiarze. Wykończenie może stanowić grafika wycinana na ploterze tnącym lub drukowana. Ciekawym połączeniem jest również wyklejanie szyldów wyciętymi literami bądź kształtami z plexi lub styroduru dzięki czemu nasza tablica zuskuje efekt 3D.

Czym jest dibond i dlaczego?
Dibond to wielowarstwowa płyta aluminiowa o gładkiej powierzchni. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne takie jak zimno, ciepło, wiatr, śnieg, deszcz oraz na uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do materiałów typu plexi czy PCV nie ulega deformacją pod wpływem temperatury.

Plexi, PCV – Z uwagi na właściwości tych materiałów (mogą ulegać deformacją pod wpływem temperatur) zalecamy ich stosowanie głównie wewnątrz pomieszczeń i budynków gdzie będą chronione przed warunkami atmosferycznymi.